9:00 - 18:00

Pazartesi - Cumartesi

Ali Çetinkaya Mah. Muammer Aksoy Cad. No:23/2-1 Ayvalık

0(507)2541227 0(532)7038666

Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Ayvalık 150 Evlerde Emsalsiz konumda Lüks daire

720,000TL

Açıklama

Ayvalık 150 evlerde tam merkezde lüks, ferah köşe prestijli daire. İçi özenle yapılmış 135 metrekare, bol ışık alan çarşıya, okullara, her türlü ulaşıma yürüme mesafesinde.

Evin içinde her detay ince şekilde düşünülmüş ve ustalıkla yapılmış. 3 oda salon dairemizde her oda geniş. Salon pencereleri ile gündüz bol ışık alıp keyifli bir ortam sağlıyor, akşam ise asma tavandaki gizli ışık detayı güzel bir ambiyans sağlanıyor.  Salon önündeki kapalı cam balkon, tüm cepheye hakimiyeti ile ayrı bir yaşam alanı. Yerden tavana özen ile dizayn edilen mutfak kapalı cam balkonu ile sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri için oldukça keyifli. İyi tasarlanmış banyo geniş jakuzi ile değerlendirilmiş. Eksta kiler sayesinde yer kaplayan malzemeler tek bir yerde toplanıp evdeki dağınıklık ortadan kalkıyor. Merkezi sistem kaloriferli olan dairede koridor ve mutfak için yerden ısıtma sistemi yapılarak görüntü kirliliği de önlenmiş.

Tüm daire için elektrik, su, telefon, uydu ve internet altyapısı artabilecek ihtiyaçlara uygun yapılmış. Isı yönetmeliğine uygun yapılan dairede ayrıca mantolama ve tavan izolasyonu da yapılarak ısı kaçağı en az seviyeye indirilmiş. Duvarlar saten boya, ıslak zeminler ve koridorda granit döşeme kullanılırken, salon ve odalarda laminat parke kullanılmış.

Dairemiz Ayvalık da her zaman bulunamayacak prestijli bir konumda olup lüks ve kaliteli bir yaşam vaad etmektedir.

detay

 • Icon
  3
  Yatak odaları
 • Icon
  2
  Banyolar
 • Icon
  Emlak boyutu
  135 m2

Tarihinde güncellendi Mart 11, 2020 en 2:32 pm

Adres

 • Kent: Ayvalık
 • Devlet / İlçe: Balıkesir
 • Komşuluk: 150 Evler Mah.
 • Ülke: Türkiye

Yakınlarda Neler Var?

tarafından desteklenmektedir yelp